Dilan Polat’ın Gözaltına Alınmadan Önce Yaptığı Paylaşım Dikkat Çekti!

Kara para aklama iddiasıyla haklarında soruşturma başlatılan ve geçtiğimiz günlerde şirketlerinde arama yapılan Dilan Polat ve Engin Polat çifti gözaltına alındı. Dilan Polat’ın gözaltına alınmadan önce oğluyla yaptığı paylaşım ise dikkat çekti.

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla gündemde olan Dilan Polat ve Engin Polat çiftine ait bütün şirketler tek tek inceleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde ise İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma kapsamında, Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a ait şirketlerde arama başlatılmıştı. Dijital materyaller ve defterler incelenmişti.

Yapılan inceleme sonucunda ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Polat çifti evlerinde gözaltına alındı.

Polat çifti ile birlikte Sıla Doğu, Kürşat Polat ve Ahmet Gün de gözaltına alındı. Bazı gazeteciler, Polat ailesinin kanıtları yok etmeye çalışması nedeniyle bu operasyonun yapıldığı belirtildi. Polat çiftinin kanıtları gömmeye çalıştıkları iddia edilmişti.

Dilan Polat’ın ise gözaltına alınmadan önce yaptığı paylaşımı dikkat çekti.

Oğluna sarıldığı bir fotoğrafı paylaşan Polat, ‘Vedalar ancak güzel yürekleri acıtır’ sözünün yer aldığı bir müzik ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x