Muharrem İnce’nin 12 Yıl Önce Gece 2’de Sorduğu Bir Acayip Soru Tekrar Gündem Oldu!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerde Cumhurbaşkanı adaylarından biri.

2023 seçimleri için tekrar Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin seçim otobüsünde yaptığı dans figürleri TikTok akımına dönüştü biliyorsunuz ki. Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan Muharrem İnce’nin, 27 Mart 2011 saat 2:20’de sorduğu bir acayip soru tekrar gündem oldu. İnce’nin attığı bu tweet’e komik tepkiler gecikmedi…

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Cumhurbaşkanı adaylarından biri de Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce.

2018 yılında CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olan İnce’nin, Erdoğan karşısında seçimi kaybettiğini kabul edip “Adam kazandı” mesajını atması belli bir kesimi kendisine kızgın ve kırgın hale getirmişti…

2023 seçimleri için tekrar Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’nin seçim otobüsünde yaptığı dans figürleri TikTok akımına dönüştü biliyorsunuz ki.

Muharrem İnce’nin geçtiğimiz gün gençlere seslenip “Arabada gaz pedal şarkısıyla ortalığı ayağa kaldırmanızı istiyorum.” demesi ise tepki çekmişti.

Şimdilerde ise, sosyal medyayı hep aktif kullanan Muharrem İnce’nin 2011 yılında attığı bir tweet tekrar gündem oldu.

Muharrem İnce, 27 Mart 2011 saat 2:20’de “Ankara’da kaç oto yıkayıcı var?” diye sormuştu…

Bizler, İnce’nin gecenin ikisinde neden bunu merak ettiğini düşünürken bir kullanıcı olaya açıklık getirdi.

Muharrem İnce’nin “Ankara’da kaç oto yıkayıcı var?” tweet’ine komik tepkiler de gecikmedi:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir