Finans ve Yatırım Akademisi Önemli İsimleri Ağırlıyor

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair ilk ve en kapsamlı eğitim serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, 21-24 Mart tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek.

İş Yatırım ana sponsorluğunda ve Endless Fairs dijital çözüm ortağında gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi, finansa dair öğrenmek istenilenlerin tamamına değinen dolu dolu bir hafta sunuyor.

21-24 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek olan Finans ve Yatırım Akademisi’nde; Şant Manukyan, Emre Alkin, Efe Bulduk, Tuncay Turşucu, Serra Eren Sarıoğlu, Selva Demiralp gibi alanında uzman isimler yer alacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin Finans ve Yatırım Akademisi Geliyor!

Boğaziçi Üniversitesi‘nin finans ve yatırıma dair kapsamlı serisi olan Finans ve Yatırım Akademisi, birbirinden önemli isimler ile, Temel ve Teknik analiz, Seçim Sonrası Dönemde Türkiye Ekonomisi, Web3/Blokchain, Yatırım Fonları, Küresel Piyasalar gibi eğitim oturumlarıyla katılımcılarını karşılıyor.

Yatırıma dair merak edilenlerin, ev konforuyla öğrenileceği ve uzman isimler ile bir araya gelinebileceği eğitim serisi, katılımcılarını 21-24 Mart tarihleri arasında bekliyor.

Ayrıca, bu sene sekizincisi düzenlenen Türkiye’nin en büyük sanal yatırım yarışması Investimate’de yarışmacılar, 5 hafta boyunca Borsa İstanbul’dan alınan anlık verileri kullanarak hisse senedi, VIOP, varant gibi çeşitli işlemleri kullanarak sanal 100 bin TL’lerini arttırmaya çalışacaklar.

Beş hafta sonunda bakiyesini en çok artıran 50 kişinin yazdığı strateji raporları, alanında yetkin jüri üyelerinin 2 haftalık değerlendirme sürecinin sonuçlarına göre final töreninde ödüllerine ulaşabilecekler.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler;

Bilet için, etkinliğin web sitesi için, Instagram için, Twitter için Linkedin için tıklayabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir